עמותת סולמות הוקמה בשנת תשע"ב, 2012, בשם מרכז הלכה והוראה. העמותה פועלת מגוש עציון, מונה כיום כ-60 עובדים, עם שלוחות בכל רחבי העולם. מייסד וראש העמותה הוא הרב יוסף צבי רימון.

חזון העמותה הינו: להאהיב את היהדות על כל היהודים בארץ ובעולם.

העמותה מתעסקת כיום בשלושה תחומים עיקריים:

א.      סולמות ליהדות- כולל ספרים הלכתיים של הרב רימון, מאמרים הלכתיים, אתר הלכתי, ספרים תורניים ליהדות העולם (אוסטרליה, ארה"ב, דרום אמריקה ועוד), ליווי ומענה הלכתי.

ב.       סולמות לחינוך יהודי- תכניות לימוד רבות בכל הגילאים (משנה, תושבע"פ, הלכה), השתלמויות; כיום אנחנו הגוף הספק הגדול ביותר של משרד החינוך בתחום התורה שבעל פה; פיתחנו פלטפורמה טכנולוגית חינוכית פורצת דרך שכבר זכתה בכמה מכרזים גדולים הארץ, וחתמה הסכמים עם גופים בארץ ובעולם.

ג.        סולמות לחוויה יהודית- פרויקטים שונים השמים דגש על החוויה היהודית, בעיקר באמצעות המדיה הוירטואלית- סרטוני הלכה, פרויקט רצים למשנה, הלכה בקצרה בווטסאפ, המסע אל התפילה, מרכז המבקרים בשמיטה ועוד.

עקרונות היסוד של העמותה הינם:

א.      העמקה- כל תוכן המובא אצלנו הוא מעמיק. החל משיטת 'הלכה ממקורה'- בה אנו מביאים את ההלכה החל מהיסודות והמקורות שלה ועד ההלכה למעשה, דרך לימוד המשניות ועד ספרי הלימוד השונים. אין שטחיות בלימוד התורה.

ב.       חדשנות- אנו משתדלים לתת תוכן ישן בכלים חדשים ומתחדשים. זה מתבטא בלימוד תורה באמצעות ווטסאפ, סרטונים וכלים טכנולוגיים שונים. אך גם באמצעים מתודולוגיים שונים, כגון כאמד"ט, הלכה ממקורה ועוד.

ג.        נעימות- החומר שיוצא ממשרדנו יהיה תמיד נעים למראה ונעים לשימוש. אנחנו מקפידים על גרפיקה נאה, על שימוש נוח ועל הגשה פשוטה וידידותית. הנעימות מתבטאת בפרטים הקטנים ובתהליכים הגדולים, גם יחד. וכן, יש על כך דגש גם בעבודה הבין-אישית במשרד.

ד.       מקצועיות- אנחנו עושים כל מאמץ שכל פעילות וכל תוכן אצלנו יצא החוצה בצורה המקצועית ביותר, תוך ירידה לפרטים הקטנים והממוקדים ביותר, עד כמה שניתן. בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מרכז הלכה והוראה תאפשר החלפת מוצרים והחזרתם תוך קבלת החזר כספי בתנאים שיפורטו להלן.

בכפוף לכל דין, מרכז הלכה והוראה תאפשר החלפת מוצרים (ללא החזר כספי) בתנאים הבאים בלבד:
ניתן להחליף כל מוצר שנרכש בחנות, ובלבד שתוצג הוכחת קניה (פתק החלפה או קבלה).
ההחלפה תתאפשר בתוך חודש ימים מיום הקניה, בהחזרת מוצרים במצב חדש, שלא נעשה בהם כל שימוש, באריזתם המקורית שלא נפתחה.
תמורת המוצרים שיוחלפו יינתן מוצר חלופי ו/או שובר זיכוי בהתאם לסכום הרשום על הקבלה/ פתק ההחלפה. למען הסר ספק, למעט המקרים המפורטים להלן לא יינתן החזר כספי.
בגין מוצרים שהוחלפו או שולמו (כל המחיר או חלקו) באמצעות פתק החלפה או שובר זיכוי, לא תינתן אפשרות להחזרה או החלפה נוספת. ההחלפה הינה חד פעמית.
במקרה של מכירות מיוחדות ומבצעים, מדיניות החלפת המוצרים תהיה בהתאם לתקנון המכירה המיוחדת או המבצע המצוי בקופות.
מבלי לגרוע מהאמור לעיל ובכפוף לכל דין, מרכז הלכה והוראה תאפשר קבלת החזר כספי עבור מוצרים בתנאים הבאים בלבד:
• לא ניתן לקבל החזר כספי עבור המוצרים הבאים: ספרים הנמכרים ללא אריזה, ערכות הרשמה לשיעורים, כל מוצר שנרכש בסכום הנמוך מ- 50 ₪ וכן מוצר שהנו פגום או מוצר שנעשה בו שימוש.
• מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל ובהתאם לדין, לא תתאפשר החזרת מוצר שניתן להקלטה, לשעתוק או לשכפול.
• המוצר הוחזר לחנות בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, ללא פגם, מבלי שנעשה בו שימוש, באריזתו המקורית שלא נפתחה וכן הוצגה הוכחה לרכישתו (פתק החלפה, קבלה או הוכחה אחרת לעצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום).
• לא ניתן לקבל החזר כספי עבור מוצרים שנרכשו באמצעות כל סוג של תווי קניה, שוברי מתנה או כרטיסים מגנטיים נטענים.

אופן קבלת ההחזר:
בהתאם לתקנות הגנת הצרכן, ההחזר יבוצע באותו האופן בו בוצע התשלום, ולכל המאוחר תוך 7 ימי עסקים ממועד ביטול העסקה.
החלפת או החזרת מוצרים תתאפשר אך ורק בהתאם לאמור במודעה זו, למעט ובכפוף למקרים שנקבעו לכך על פי דין.
x

#{title}

#{text}

#{price}